Březen 2010Stephenie vydává další knihu: The short second life of Bree Tanner

30. března 2010 v 20:45 | Miss.Twiilight |  STEPHENIE MEYER

Twiilight.blog.cz ~ Miss.Twiilight
Twiilight.blog.cz ~ Miss.Twiilight

Stephenie vydá 5. června další knihu! Jmenuje se The short second life of Bree Tanner (Krátký druhý život Bree Tanner).
Tuto knihu Stephenie původně nechtěla ani vydat. Psala si to jen tak mezi psaním Twilight série.
Když se měl vydat průvodce k Twilight sáze, Steph si myslela, že by tam tento příběh mohla vložit, ale příběh byl moc dlouhý na to, aby byl v průvodci.
Tento příběh ovšem pomohl při natáčení Zatmění. Herci sse totiž mohli víc vcítit do role Bree. Zjistili jaké to bylo v táboře novorozených atd...
Poté nakladatel navrhl Stephenii aby příběh Bree vydala a ona souhlasila. Ovšem tuto knihu nebere jako knihu, ale jako novelu, protože to není tak dlouhý jako Twilight saga. Navíc při zakoupení těchto knih půjde jeden dolar z ceny na červený kříž.
Myslím, že by bylo skvělé, kdyby STeph nepřestala a psala dál. Ráda bych si něco přečetla třeba z pohledu Jaspera. Nebylo by to skvělý? To popsání jak bylo pro něj těžké být blízko lidské Belly...Cháchá chůchů chachachůůůů dudap....♫

27. března 2010 v 22:39 | Miss.Twiilight |  My Diary

Twiilight.blog.cz ~ Miss.Twiilight
Ciao!

Dneska jsem byla zase na NM! Já si nemůžu pomoct...prostě jsem u toho bulela...xD Krom toho jsem dneskáá byla i na náboru ve skautu. Bylo to skvělý...♥...
Omlouvám se, že poslední dobou málo přibývaj články, ale už jsem začínala brát blog jako povinnost a to fakt nechci. Tak jsem trošku povolila přidávání new článečků. No nic. Už půjdu. Pp

Rob~ Robertova horoskopová přítelkyně

25. března 2010 v 18:56 | Miss.Twiilight |  Robert Pattinson~Edward Cullen
Twiilight.blog.cz ~ Miss.Twiilight

"Totálně zmatený a šokovaný" se cítí podle svých slov Robert Pattinson z dárků, které dostává od svých fanoušků. "Někdy nemám vůbec tušení, co mi tím dárkem chtějí říct!"

To se ale nedá říct o tom posledním! U něj je zcela jasné, o co by darující stála. Jde totiž o dvacetistránkový horoskop, jehož autorka tvrdí, že osud ji přeurčil k tomu, aby se stala Robertovou přítelkyní.

"Ta slečna musí být úplně mimo! Nechápu, že chce být s někým, koho ani osobně nezná," svěřil se filmový Edward, který připouští, že jeho fanynky často zajdou příliš daleko!

"Na horoskopy navíc nevěřím, věřím jen na karmu," přiznal na závěr Robert s tím, že je zvědavý jaký povedený dáreček mu přijde příště.Nikki~ ,,Taylor Lautner mi je odporný!"

25. března 2010 v 18:54 | Miss.Twiilight |  Nikki Reed~Rosalie Cullen
Twiilight.blog.cz ~ Miss.Twiilight

Autogramiády na podporu Twilight: New Moon neobjíždějí jen hlavní hvězdy tohoto filmu, ale například do Santa Monici v Californii dorazila herečka Nikki Reed spolu s režisérem snímku Chrisem Weitzem!

"V Twilight hraji Rosalii Hale, nevlastní sestru Edwarda a moc mě ta postava baví," představila se Nikki, která za svou roli byla nominována na Teen Choice Award jako objev roku.

"Ságu Twilight mám moc ráda," přiznala ještě herečka. O všech hercích se to ale zřejmě říct nedá...

Na otázku, které scény z New Moon se jí líbí nejvíc, totiž bez přemýšlení odpověděla: "Všechny, kromě těch, kde je Taylor Lautner!"

Diváci v malém kinosále byli její odpovědí doslova šokovaní, tak Nikki přidala vysvětlení: "Chápu, že spousty lidí jsou z něj vedle, když vidí jeho vypracované tělo bez trička. Mně je ale odporný!"

Taylor na akci nebyl, a tak se nemohl bránit! Uvidíme tedy, jestli své herecké kolegyni něco vzkáže.

Kellan~ Každodenní procházka

25. března 2010 v 18:39 | Miss.Twiilight |  Kellan Lutz~Emmett Cullen


free image hostfree image hostfree image host

více v cč


Eclipse~ Fanmade picture

25. března 2010 v 18:34 | Miss.Twiilight |  Fotky (Zatmění)

Úžasná!! Šííííleně se mi líbí!
NM~ Fotka z Volterry

25. března 2010 v 18:22 | Miss.Twiilight |  Fotky (NM)

Úžasná fotka s Demetrim, Edwardem, Marcusem, Alicí, Stephenií, Felixem, Arem, Bellou a Caiusem z natáčení NM ve Volturiovic sídle.

http://cdn2.team-twilight.com/wp-content/uploads/2010/03/VolturiLair.jpg


Boo Boo Stewart~ Rock Fashion Week

23. března 2010 v 21:23 | Miss.Twiilight |  Ostatní herci
Image and video hosting by TinyPic


více v cč