Prosinec 2009

Zpráva od Davida Sladea na Twitteru

31. prosince 2009 v 23:47 | Miss.Twiilight |  Zprávy z Twitteru

Po dlouhé době přispívám zprávou z Twitteru a je od Davida Sladea

Plánuji Novoroční dárek....

Hohoho...že by konečně vypustil něco z Eclipse? Budu to na twitteru sledovat...;o)

Zamříže kvůli New Moon?

31. prosince 2009 v 19:59 | Miss.Twiilight |  Ostatní (NM)


REPORT: Za mříže kvůli New Moon?! - foto
Do velkých potíží se dostala nadšená fanynka Nového měsíce Samantha Tumpach (22) z Chicaga. Na nový díl ságy Twilight se těšila natolik, že do kina vyrazila s foťákem opatřeným i kamerou a film si začala natáčet.

To ale neměla dělat. Duchapřítomní uvaděči ji totiž velmi brzy odhlalili, zabavili jí přístroj a potom, co zjistili, že stihla natočit 4 minuty z filmu, jí předali místní policii. Pořizování jakýchkoliv nahrávek je totiž nezákonné.

Muži zákona ihned Samanthu převezli na stanici k výslechu. "Sestra slavila narozeniny, tak jsme se z legrace natáčely a mě napadlo, že by bylo super natočit si i New Moon," snažila se nešťastná návštěvnice kina obhájit svůj čin. Nebylo jí to ale nic platné.

Za mřížemi musela strávit dvě noci a teď jí navíc hrozí, že se tam bude muset vrátit až na tři roky! Polehčující okolností pro ní ale je, že ve foťáku je kromě části Nového měsíce, také její rodina, jak zpívá Happy Birthday nebo krájení narozeninového dortu.

"Zdá se, že šlo opravdu o narozeninovou party a Samantha nechtěla zdarma získat nahrávku filmu," prohlásil jeden z policistů s tím, že to ale nic nemění na tom, že se chovala nezákonně a musí proto před soud!

Celá Samanthina rodina je zaskočena tím, jak daleko tak nevinné nedorozumění zašlo. "Věřím, že se všechno vysvětlí. Byla to prostě jen součást mého dárku pro sestru. Nikdy jsem nechtěla ten film natáčet," vysvětlila na Samantha a svěřila se, že policisté na ni byli velmi milí. Snad se všechno vysvětlí...
NM~ Plakáty NM ukradeny!

31. prosince 2009 v 19:56 | Miss.Twiilight |  Ostatní (NM)


KURIOZITY: Taylor Lautner ukraden! - foto
Každý chce mít doma hvězdu Twilight!
Taylor Lautner a Robert Pattinson byli ukradeni! A to dokonce několikrát! Samozřejmě, že ne ti živí, ale jejich plakáty v životní velikosti.

Fast-foodový řetězec Burger King je totiž partnerem filmu Nový Měsíc a do všech svých restaurací v USA nalepil fotky hlavních hvězd této ságy!

Potýká se teď proto s každodenními krádežemi. "Je to šílené, vždycky se vtrhne nějaká holka, serve Taylora ze dveří a uteče," svěřil se jeden zaměstnanec BK v Montaně!

A jeho kolegové z ostatních provozoven souhlasí: "Ať je tam kdokoliv z New Moon, během pár hodin je ten plakát pryč!"

Naštěstí má ale fast-food plakátů velkou zásobu, takže jakmile zaměstnanci zjistí, že star je opět pryč, nahradí ji další fotkou! U nás se zatím Twilight stars v Burger King neobjevují!

Dalším problémem, kterému musí restaurace čelit, jsou neustále pomalované dveře. "Každé ráno se na nich objevují nové a nové zamilované vzkazy pro hvězdy ságy Twilight. Nestačíme to mýt," postěžoval si další zaměstnanec.

Zdá se tedy, že BK si touto reklamní kampaní přidělal víc práce než užitku...Ash~ Ahley Greene & Jared Followill. Nový pár?

31. prosince 2009 v 19:51 | Miss.Twiilight |  Ashley Greene~Alice Cullen
Myslím, že je to jen novinářská kachna...známe přece bravo, ne?

NEW MOON: Ashley Greene & Jared z kapely Kings Of Leon - foto
O co tady jde? Upírská holka flirtuje s drsným rockerem...
A máme tady další nový pár! Hvězda z filmu "Nový měsíc" Ashley Greene (22) je po uši zamilovaná do cool rockera! Jmenuje se Jared Followill (23) a je baskytaristou rockové kapely Kings Of Leon z Nashville v Tennessee.

Poznali se v srpnu na koncertě Kings Of Leon v kanadském Vancouveru. Ten večer tam byli i ostatní herci ságy Stmívání, protože se zrovna v té době ve Vancouveru natáčel druhý díl. Ashley a Jared si hned padli do oka.

Zajímavé je, že Ashley v té době ještě chodila s hvězdou z "Gossip Girl" Chacem Crawfordem (24)! Jared byl taky zadaný. Jakmile ovšem poznal Ashley, svůj dřívější vztah ukončil. Jeho kamarád potvrzuje: "Jared a Ashley zůstali v kontaktu. O pár dní později se Jared rozešel se svou snoubenkou, aby dal šanci novému vztahu s Ashley. Teď jsou oba společně v New Yorku."

A zdá se, že už své štěstí nechtějí skrývat. Na oslavě Jaredových 23. narozenin v newyorském klubu "The Box" se drželi za ruku a celý večer se objímali. Jared si "upírské" polibky své nové holky náramně užíval!


Rob~ Robert Pattinson je single!

31. prosince 2009 v 19:46 | Miss.Twiilight |  Robert Pattinson~Edward Cullen

Pěkně otrávený už byl Robert Pattinson (23) ze "zaručených" zpráv o jeho vztahu s kolegyní Kristen Stewart, které se neustále objevovaly v médiích. Udělal jim proto rázný konec!

Vydal totiž oficiální prohlášení: "Jsem single! Všechno, co se píše o mém soukromém životě, je aboslutní lež!"

Proč by si to ale novináři vymýšleli? "Myslím, že je to jasné," tvrdí Rob s tím, že jeho soukromý život je tak nudný, že kdyby si reportéři něco nevymysleli, neměli by o čem psát.

"Když točíme, jsem prakticky úplný samotář! Z hotelu vycházím, jen na natáčení nebo občas na večeři," svěřil se filmový Edward.

Podle časopisů to ale vypadá úplně jinak! "To je právě ono, když si přečtu noviny, zdá se, že každý večer chodím někam pařit a mojí milenkou je Kristen."

Opak je podle jeho slov ale pravdou! "Se mnou je nuda, jsem rád sám a věnuju se jen a jen filmování," zakončil Rob!Jackson~ Interview with Jackson and 100monkeys

31. prosince 2009 v 9:00 | Miss.Twiilight |  Jackson Rathbone~Jasper Cullen
Já ho miluju...xD

Zejtráá.....tu asi nebudu!

29. prosince 2009 v 22:32 | Miss.Twiilight |  My Diary

Ahoooooy ^˛^

Dneskajsem přidala docela dost článků, nééé? a představte si, že mám novej rekord! Za celej prosinec jsem zveřejnila 228 článků...myslím, že je to dobrý...na mě...xD No, ale tenhle článek píšu hlavně z toho důvodu, že vám chci říct, že tu asi zítra nebudu. Nwm to na 100%, ale jedeme na Jihlavy a to je asi tak na celej den...xD No nic...Tak Ahoooooooy....=))

NM~ Deleted Scene Stills

29. prosince 2009 v 19:37 | Miss.Twiilight |  Fotky (NM)
To by bylo, ale ještě by mohli ty vystřižené scény zveřejnit ve videu, ne? Safra...!

nm086
victorianmKristen~ starý (plný) photoshoot

29. prosince 2009 v 19:35 | Miss.Twiilight |  Kristen

více v cč
Rob~ LA press conference pictures

29. prosince 2009 v 19:26 | Miss.Twiilight |  Robert


více v cčRobert~ With sister Lizzy

29. prosince 2009 v 19:20 | Miss.Twiilight |  Robert Pattinson~Edward Cullen
Ta podoba tam je...xD
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


NM~ New Jasper and Caius Promo Picture

29. prosince 2009 v 19:17 | Miss.Twiilight |  Fotky (NM)
Jko brzo to všechno vypouští ven...xD Ale jsou oba k sežrání...x)) Caius je jedinej Volturiovec, kterej se mi líbí...
free image hostfree image host


POTW (3.1.-9.1.2010)

29. prosince 2009 v 14:32 | Miss.Twiilight
Takže...takhle to dopadlo minule:

#153 % (0 Hlasy)53 %8 Hlasy
#233 % (0 Hlasy)33 %5 Hlasy
#313 % (0 Hlasy)13 %2 Hlasy

Obrázek už máte v menu a zde jsou nové fotky:

#1

[twilightxchange-rppc-0028.jpg]


#2


#3

Hlasujte v anketce!
Twilight sága je 2. nejvyhledávánější na Yahoo.com!

29. prosince 2009 v 14:20 | Miss.Twiilight |  Ostatní (Stmívání)

1. Michael Jackson
2. The Twilight Saga
3. WWE
4. Megan Fox
5. Britney Spears
6. Naruto
7. American Idol
8. Kim Kardashian
9. NASCAR
10. RuneScape


Kellan~ New Shoot

29. prosince 2009 v 14:15 | Miss.Twiilight |  Kellan

kl_3.jpg

kl_4.jpg

kl_1.jpg

kl_2.jpg